Nauczyciel śpiewu, wokalistka, flecistka, pedagog. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Członek Zarządu ds. Europy i mentor w amerykańskim stowarzyszeniu nauczycieli śpiewu International Voice Teachers Of Mix.

Nauka śpiewu i trening wokalny

Moją pasją jest praca z wokalistami. Od lat nabywam wiedzę teoretyczną jak i praktyczne umiejętności w zakresie nauczania i rozwijania nowoczesnych, jak i tradycyjnych technik śpiewu, które z radością przekazuję innym. Ta praca sprawia mi wiele satysfakcji. Stale przygotowuję zespoły i solistów do udziału w konkursach, organizuję koncerty.

Więcej...

O mnie

Od 1994 roku stale koncertuję z wieloma zespołami, miałam kilka autorskich projektów. Cały swój czas poświęcam muzyce, od lekcji fortepianu w przedszkolu, poprzez szkołę muzyczną, studia - po dzisiejsze koncerty. Gram na fletach, flażoletach, gitarze i fortepianie, realizuję dźwięk na koncertach. Od 10 lat jednak przede wszystkim śpiewam.

Więcej...

Moje projekty

Obok działalności edukacyjnej, działam na szeroką skalę związaną z różnymi zagadnieniami dotyczącymi świata muzyki. Współpracuję z wieloma organizacjami i stowarzyszeniami w Polsce i na całym świecie. Angażuję się zarówno w te projekty, które łączą się z moją pracą zawodową, jak i te rozwijające moje pasje.

Więcej...

powered by Nataltec